Baran – Słońce urodzeniowe w 1 dekanacie:

Przypadek nr 3. Lady Gaga [Stefani Joanne Angelina Germanotta]  (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku)

Fakty z życia:

  • 1999/2000 – w wieku trzynastu lat skomponowała swoją pierwszą balladę, jako czternastolatka rozpoczęła granie koncertów przed publicznością.
  • 2003 – W wieku siedemnastu lat uzyskała wcześniejszy dostęp na nowojorski uniwersytet Tisch School of the Arts, gdzie studiowała muzykę. Rozwijała swoje zdolności pisarskie tworząc eseje i teksty analityczne dotyczące takich tematów jak sztuka, religia, czy polityka.
  • 2006 – Kiedy ukończyła dwadzieścia lat rozpoczęła pracę jako songwriter dla artystów należących do wytwórni Interscope Records. Po opuszczeniu domu rodzinnego.
  • 2008 – debiut płytowy z albumem The Fame.
  • 2008 – na łamach miesięcznika Rolling Stone artystka oficjalnie dokonała coming outu jako osoba biseksualna.
  • Lady Gaga 16 lutego 2010 zdobyła wszystkie nagrody Brit Awards w kategoriach, w których była nominowana.

Lady Gaga to zjawisko w świecie pop-kultury. Im bliżej progresywne Słońce było do Wenus urodzeniowej, tym bardziej Lady GaGa wrastała w świat sceny i muzyki. Rok 2003 to rozwój artystyczny i literacki oraz nauka w Tisch School of the Arts. Jest to dokładnie w momencie koniunkcji Słońca progresywnego z Wenus urodzeniową. Rok 2008 to ingres progresywnego Słońca do Byka i spijanie śmietanki. Oszałamiająca kariera, popularność, która przyćmiła nawet Madonnę.  Nagle Lady GaGa zostaje uznana za gejowską i lesbijską ikonę.

Kariera młodej damy będzie się rozwijać jeszcze wiele lat i jakoś nie widać końca jej pasma sukcesów, przynajmniej do czasu, kiedy progresywne Słońce będzie gościć w Byku.